Skip to content

2189 W Landis AveVineland, NJ 08360

Church/Charitable

Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Jun 28, 2047

Property Information

Block3402
Lot5
Qualifier---
CountyCumberland
MunicipalityVineland City
Tax Map Page34

Building Details

Building Class16
Description1S-S
Dwellings1
Zoning01
Sq Footage888
Acreage3.35

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$670,000
42%
Improvement Value:$936,300
58%
Total Assessment$1,606,300

Sale
$1
DeedBook 651, Page 129