Property Sale
Sale
$268,095
DeedBook 4005, Page 2291
Year Built: 2006
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,550 | +0.7% |
| 2024 | $5,513 | +5.0% |
| 2023 | $5,252 | +2.9% |
| 2022 | $5,102 | +1.4% |
Year Built: 2006
293 Forbes Dr
Residential
1062 Falcon Way
Residential
1291 Shady Creek Ln
Residential
313 Forbes Dr
Residential
1115 Fawn Dr
Residential