Property Built
Built
Year Built: 1940
Year Built: 1940
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,381 | +0.7% |
| 2024 | $3,359 | +5.0% |
| 2023 | $3,200 | +2.9% |
| 2022 | $3,108 | +1.4% |
Year Built: 1940
125 W Quince St
Residential
16 W Almond St
Residential
739 S Sixth St
Residential
40 W Almond St
Residential
36 S West Ave
Residential