Property Built
Built
Year Built: 1985
Year Built: 1985
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,766 | +0.7% |
| 2024 | $4,735 | +5.0% |
| 2023 | $4,510 | +2.9% |
| 2022 | $4,382 | +1.4% |
Year Built: 1985
729 Embassy Ter
Residential
1155 Pixwhey Ct
Residential
788 S East Ave
Residential
748 Highland Ave
Residential
959 E Elmer Rd
Residential