Property Sale
Sale
$370,000
DeedBook 2838, Page 132
Year Built: 1977
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,782 | +0.7% |
| 2024 | $7,730 | +5.0% |
| 2023 | $7,364 | +2.9% |
| 2022 | $7,154 | +1.4% |
Year Built: 1977
1761 Arrowhead Tr
Residential
1920 Arrowhead Tr
Residential
1641 Arrowhead Tr
Residential
1811 Redwood Dr
Residential
1747 Arrowhead Tr
Residential