Search
Foreclosures
Tools
Property History
No events match the selected filters.
3322 College DrVineland, NJ 08360
Last Sale Date
Dec 6, 2065
Property Information
Block6002
Lot2
Qualifier---
CountyCumberland
MunicipalityVineland City
Tax Map Page60
Building Details
Building Class---
Description1S-B
Dwellings---
Zoning---
Sq Footage---
Acreage39.21
Owner Mailing
Street---
City / State / ZIP---
Assessment
Land Value:$4,021,000
15%
Improvement Value:$22,642,500
85%
Total Assessment$26,663,500
Tax History
| Year | Property taxes | Change |
|---|
Property History
No events match the selected filters.