Property Sale
Sale
$26,000
DeedBook 1264, Page 321
Year Built: 1970
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,314 | +0.7% |
| 2024 | $4,286 | +5.0% |
| 2023 | $4,083 | +2.9% |
| 2022 | $3,966 | +1.4% |
Year Built: 1970
3099 Athens Way
Residential
2365 Fruit St
Residential
3098 Hance Bridge Rd
Residential
2437 Sanford Dr
Residential
3004 Hance Bridge Rd
Residential