Property Built
Built
Year Built: 1955
Year Built: 1955
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,834 | +0.7% |
| 2024 | $3,808 | +5.0% |
| 2023 | $3,628 | +2.9% |
| 2022 | $3,524 | +1.4% |
Year Built: 1955
2641 Union Rd
Residential
3785 Hance Bridge Rd
Residential
5169 Ascher Rd
Residential
3482 Pilgrim Way
Residential
5716 Independence Rd
Residential