Property Sale
Sale
$67,000
DeedBook 2096, Page 75
Year Built: 1971
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,907 | +0.7% |
| 2024 | $3,881 | +5.0% |
| 2023 | $3,697 | +2.9% |
| 2022 | $3,591 | +1.4% |
Year Built: 1971
1881 Mountain Dr
Residential
5456 Snyder Ave
Residential
1809 Mountain Dr
Residential
5618 Lodge Pl
Residential
5658 Lodge Pl
Residential