Property Sale
Sale
$250,000
To:
Sq Ft833DeedBook 20220, Page 91862
To:
Year Built: 1968
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,179 | +11.4% |
| 2024 | $6,446 | +3.1% |
| 2023 | $6,250 | +1.4% |
| 2022 | $6,165 | +5.7% |
To:
Year Built: 1968
725 Joralemon St Unit 84
Residential
725 Joralemon St Unit 165
Residential
725 Joralemon St Unit 230
Residential
725 Joralemon St Unit 89
Residential
725 Joralemon St Unit 204
Residential