Property Sale
Sale
$78,000
To:
Sq Ft810DeedBook 5476, Page 142
To:
Year Built: 1960
Belleville, NJ 07109
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,856 | +3.0% |
| 2024 | $4,712 | +3.1% |
| 2023 | $4,569 | +1.4% |
| 2022 | $4,507 | +5.7% |
To:
Year Built: 1960
725 Joralemon St Unit 26
Residential
725 Joralemon St Unit 140
Residential
725 Joralemon St Unit 188
Residential
725 Joralemon St Unit 162
Residential
725 Joralemon St Unit 44
Residential