Property Sale
Sale
$130,000
DeedBook 5764, Page 852
Year Built: 1877
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,946 | +3.0% |
| 2024 | $10,623 | +3.1% |
| 2023 | $10,300 | +1.4% |
| 2022 | $10,159 | +5.7% |
Year Built: 1877
648 Joralemon Street
Residential
94 Dow Street
Residential
79 Liberty Avenue
Residential
38 Fairway Avenue
Residential
107a Baldwin Place
Residential