Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1972
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $15,652 | +3.0% |
| 2024 | $15,190 | +3.1% |
| 2023 | $14,728 | +1.4% |
| 2022 | $14,527 | +5.7% |
Year Built: 1972
32 Hilton Street
Residential
145 Chestnut Street
Residential
56 Moore Place
Residential
58 Jannarone Street
Residential
54 Mitchell Street
Residential