Property Sale
Sale
$177,000
To:
Sq Ft1,964DeedBook 5733, Page 474
To:
Year Built: 1951
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $13,704 | +3.0% |
| 2024 | $13,300 | +3.1% |
| 2023 | $12,895 | +1.4% |
| 2022 | $12,719 | +5.7% |
To:
Year Built: 1951
28-30 Reservoir Place
Residential
59 Van Reyper Place
Residential
30 Brighton Avenue
Residential
108-112 White Oak Terrace
Residential
1 Lloyd Place
Residential