Property Sale
Sale
$240,000
To:
Sq Ft1,559DeedBook 6074, Page 132
To:
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,361 | +3.0% |
| 2024 | $10,055 | +3.1% |
| 2023 | $9,749 | +1.4% |
| 2022 | $9,616 | +5.7% |
To:
Year Built: 1920
231 New Street
Residential
283 Little Street
Residential
365 Greylock Parkway
Residential
30 Mertz Avenue
Residential
121 Malone Avenue
Residential