Property Built
Built
Year Built: 1955
Year Built: 1955
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $21,355 | +3.0% |
| 2024 | $20,725 | +3.1% |
| 2023 | $20,095 | +1.4% |
| 2022 | $19,819 | +5.7% |
Year Built: 1955
9-11 Kimball Street
Apartment
132-134 Franklin Street
Apartment
23 Mt. Prospect Avenue
Apartment
53 King Street
Apartment
61 Cleveland Street
Apartment