Property Sale
Sale
$175,000
To:
Sq Ft1,245DeedBook 12372, Page 770
To:
Year Built: 1946
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,659 | +3.0% |
| 2024 | $11,315 | +3.1% |
| 2023 | $10,971 | +1.4% |
| 2022 | $10,821 | +5.7% |
To:
Year Built: 1946
212 Passaic Avenue
Residential
72 May Street
Residential
163 Nolton Street
Residential
91 Tiona Avenue
Residential
160 Nolton Street
Residential