Property Built
Built
Year Built: 1932
Year Built: 1932
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $17,079 | +3.8% |
| 2024 | $16,454 | +4.0% |
| 2023 | $15,825 | +1.6% |
| 2022 | $15,583 | +6.1% |
Year Built: 1932
100 Mountain Avenue
Residential
30 Claremont Avenue
Residential
30 Aldon Terrace
Residential
36 Wilber Terrace
Residential
125 Parkview Drive
Residential