Property Sale
Sale
$339,000
To:
Sq Ft1,377DeedBook 20171, Page 122
To:
Year Built: 1938
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $15,596 | +3.8% |
| 2024 | $15,026 | +4.0% |
| 2023 | $14,452 | +1.6% |
| 2022 | $14,231 | +10.9% |
To:
Year Built: 1938
166 Garner Avenue
Residential
141 Raab Avenue
Residential
169 Raab Avenue
Residential
15 Ernst Avenue
Residential
119 Whittle Avenue
Residential