Property Built
Built
Year Built: 1950
Year Built: 1950
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $13,415 | +3.8% |
| 2024 | $12,925 | +4.0% |
| 2023 | $12,431 | +1.6% |
| 2022 | $12,241 | +1.2% |
Year Built: 1950
73 Ferncliff Road
Residential
266 West Passaic Avenue
Residential
224 West Passaic Avenue
Residential
55 Reigate Road
Residential
280 Sylvan Road
Residential