Property Sale
Sale
$590,000
Sq Ft1,857DeedBook 20210, Page 1661Recorded1/7/2021
To:
From:
To:
Year Built: 1906
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $15,176 | +3.8% |
| 2024 | $14,621 | +4.0% |
| 2023 | $14,062 | +1.6% |
| 2022 | $13,847 | -1.5% |
To:
From:
To:
Year Built: 1906
112 Walnut Street
Residential
18 Davey Street
Residential
163 Walnut Street
Residential
167 Jerome Place
Residential
235 Montgomery Street
Residential