Property Sale
Sale
$365,000
To:
Sq Ft1,232DeedBook 20250, Page 71690
To:
Year Built: 1915
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,318 | +3.8% |
| 2024 | $8,977 | +4.0% |
| 2023 | $8,634 | +1.6% |
| 2022 | $8,502 | -5.6% |
To:
Year Built: 1915
189 Baldwin Street
Residential
95 North Spring Street
Residential
11 Comley Place
Residential
20 Waverly Terrace
Residential
209 Baldwin Street
Residential