Property Sale
Sale
$185,000
To:
Sq Ft912DeedBook 12146, Page 6636
To:
Year Built: 1971
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,197 | +3.8% |
| 2024 | $5,007 | +4.0% |
| 2023 | $4,815 | +1.6% |
| 2022 | $4,742 | +4.8% |
To:
Year Built: 1971
388 Hoover Ave - Unit 161
Residential
398 Hoover Ave - Unit 186
Residential
364 Hoover Ave - Unit 122
Residential
354 Hoover Ave - Unit 99
Residential
388 Hoover Ave - Unit 162
Residential