Property Built
Built
Year Built: 1924
Year Built: 1924
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $14,148 | +3.8% |
| 2024 | $13,631 | +4.0% |
| 2023 | $13,109 | +1.6% |
| 2022 | $12,909 | -6.1% |
Year Built: 1924
13 Hill Street
Residential
366 Belleville Avenue
Residential
12 Llewellyn Avenue
Residential
49 Pulaski Street
Residential
188 Thomas Street
Residential