Property Sale
Sale
$39,500
To:
Sq Ft1,022DeedBook 20200, Page 66083
To:
Year Built: 1963
East Orange, NJ 07017
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,539 | -0.8% |
| 2024 | $4,578 | +112.4% |
| 2023 | $2,155 | +1.3% |
| 2022 | $2,128 | +1.3% |
To:
Year Built: 1963
275 Prospect St. Unit 10c
Residential
275 Prospect St. Unit 5f
Residential
275 Prospect St. Unit 6f
Residential
275 Prospect St. Unit 14f
Residential
275 Prospect St. Unit 8f
Residential