Property Sale
Sale
$400,000
To:
Sq Ft1,576DeedBook 20240, Page 35876
To:
From:
To:
Year Built: 1930
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,297 | -0.9% |
| 2024 | $9,377 | +2.5% |
| 2023 | $9,148 | +1.3% |
| 2022 | $9,031 | +1.3% |
To:
From:
To:
Year Built: 1930
612 No. Grove St
Residential
257 Brighton Ave.
Residential
175 Parkway Dr. W.
Residential
5 Lafayette Ave.
Residential
11 Lafayette Ave.
Residential