Property Sale
Sale
$520,000
To:
Sq Ft2,856DeedBook 6028, Page 940
To:
Year Built: 1967
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,481 | +4.0% |
| 2024 | $11,996 | +1.3% |
| 2023 | $11,844 | +4.9% |
| 2022 | $11,295 | -3.7% |
To:
Year Built: 1967
177 Hollywood Avenue
Residential
15 John Street
Residential
78 Henning Dr.
Residential
8 Bel Air Drive
Residential
4 Anthony Lane
Residential