Property Sale
Sale
$485,000
To:
Sq Ft1,527DeedBook 6125, Page 539
To:
Year Built: 1958
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $14,268 | +3.1% |
| 2024 | $13,836 | +2.5% |
| 2023 | $13,498 | +1.9% |
| 2022 | $13,247 | +7.3% |
To:
Year Built: 1958
15 Swan Rd
Residential
16 Spier Drive
Residential
73 E Cedar St
Residential
19 Belmont Dr
Residential
18 Swan Road
Residential