Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1940
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,196 | +3.1% |
| 2024 | $11,827 | +2.5% |
| 2023 | $11,538 | +1.9% |
| 2022 | $11,323 | +4.6% |
Year Built: 1940
16 Bennington Road
Residential
430 S Livingston Ave
Residential
18 Falcon Road
Residential
33 Midway Dr
Residential
3 Wellington Rd
Residential