Property Sale
Sale
$741,500
To:
Sq Ft2,040DeedBook 20210, Page 38154
To:
Year Built: 1958
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $14,586 | +3.1% |
| 2024 | $14,144 | +2.5% |
| 2023 | $13,798 | +1.9% |
| 2022 | $13,542 | -9.3% |
To:
Year Built: 1958
28 Hickory Place
Residential
34 Bennington Rd
Residential
166 W Hobart Gap Rd
Residential
161 W Northfield Road
Residential
22 Hillside Avenue
Residential