Skip to content

290 W Hobart Gap RdLivingston, NJ 07039

Last Sale Date
Jan 13, 2023

Property Information

Block5301
Lot16
Qualifier---
CountyEssex
MunicipalityLivingston Twp
Tax Map Page53

Building Details

Building Class10
Description---
Dwellings1
ZoningR-1
Sq Footage---
Acreage2.08

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$1,826,300
31%
Improvement Value:$3,987,100
69%
Total Assessment$5,813,400

Sale
$0