Property Sale
Sale
$0
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 1998 | $1,663 | +5.8% |
| 1997 | $1,572 | +3.0% |
| 1996 | $1,527 | +7.1% |
| 1995 | $1,426 | +4.8% |
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.