Property Sale
Sale
$550,000
To:
DeedBook 5925, Page 103
To:
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $17,494 | +2.0% |
| 2024 | $17,149 | -0.2% |
| 2023 | $17,176 | -1.7% |
| 2022 | $17,480 | +1.0% |
To:
301-317 Astor St
Industrial
367-369 Jefferson St
Industrial
2-16 Avenue C
Industrial
226-232 Emmet St
Industrial
210-218 Wright St
Industrial