Property Sale
Sale
$150,000
To:
Sq Ft760DeedBook 12228, Page 9392
To:
Year Built: 1985
Newark, NJ 07105
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,058 | +2.0% |
| 2024 | $4,958 | -0.2% |
| 2023 | $4,966 | -1.7% |
| 2022 | $5,054 | +0.0% |
To:
Year Built: 1985
17-21 Patterson St
Residential
17-21 Patterson St
Residential
17-21 Patterson St
Residential
17-21 Patterson St
Residential
17-21 Patterson St
Residential