Property Sale
Sale
$150,000
DeedBook 5555, Page 786
Year Built: 1915
Newark, NJ 07105
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $18,266 | +2.0% |
| 2024 | $17,906 | -0.2% |
| 2023 | $17,934 | -1.7% |
| 2022 | $18,251 | +86.9% |
Year Built: 1915
359 Elm St
Residential
97-99 Garrison St
Residential
11 Alyea St
Residential
101 Fleming Ave
Residential
247 Adams St
Residential