Property Built
Built
Year Built: 1890
Year Built: 1890
Newark, NJ 07105
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,841 | +2.0% |
| 2024 | $5,726 | -0.2% |
| 2023 | $5,735 | -1.7% |
| 2022 | $5,837 | +1.0% |
Year Built: 1890
84 Kossuth St
Residential
76 Lang St
Residential
107 Ferguson St
Residential
19 Napoleon St
Residential
24 Mott St
Residential