Foreclosure Case F-060322-10
Closed
Type: Residential Mortgage Foreclosure
Disposition: Dismissed By Court Without Prejudice
Year Built: 1916
Newark, NJ 07102
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,979 | +2.0% |
| 2024 | $7,821 | -0.2% |
| 2023 | $7,834 | -1.7% |
| 2022 | $7,972 | +1.0% |
Year Built: 1916
154-156 Clinton Pl
Residential
144-146 Huntington Ter
Residential
795 S 13th St
Residential
695-697 Clinton Ave
Residential
251 Lyons Ave
Residential