Property Sale
Sale
$88,000
DeedBook 5009, Page 38
To:
Year Built: 1922
Newark, NJ 07112
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,674 | +2.0% |
| 2024 | $6,543 | -0.2% |
| 2023 | $6,553 | -1.7% |
| 2022 | $6,669 | +1.0% |
To:
Year Built: 1922
171 Pomona Ave
Residential
156-158 Fabyan Pl
Residential
140-142 Leslie St
Residential
20-26 Wilbur Ave
Residential
154-156 Hansbury Ave
Residential