Property Built
Built
Year Built: 1926
Year Built: 1926
Newark, NJ 07112
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,192 | +2.1% |
| 2024 | $5,085 | +5.0% |
| 2023 | $4,843 | -1.9% |
| 2022 | $4,938 | +1.1% |
Year Built: 1926
189 Lehigh Ave
Residential
185 Lehigh Ave
Residential
90-92 Goodwin Ave
Residential
13-15 Porter Pl
Residential
23-25 Irving Ave
Residential