Property Built
Built
Year Built: 1900
Year Built: 1900
Newark, NJ 07104
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,241 | +2.0% |
| 2024 | $8,079 | -0.2% |
| 2023 | $8,092 | -1.7% |
| 2022 | $8,235 | +1.0% |
Year Built: 1900
81-83 Lincoln Ave
Residential
494 Summer Ave
Residential
607-609 Summer Ave
Residential
473-475 Summer Ave
Residential
419-421 Summer Ave
Residential