Property Sale
Sale
$225,000
To:
Sq Ft3,312DeedBook 5982, Page 546
To:
Year Built: 1912
Newark, NJ 07104
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,655 | +2.0% |
| 2024 | $6,524 | -0.2% |
| 2023 | $6,535 | -1.7% |
| 2022 | $6,650 | +1.0% |
To:
Year Built: 1912
424 Woodside Ave
Residential
414 Woodside Ave
Residential
824-826 Summer Ave
Residential
37 Coeyman St
Residential
196 Verona Ave
Residential