Property Sale
Sale
$996,000
To:
DeedBook 12069, Page 3912
To:
Newark, NJ 07105
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $16,060 | +2.0% |
| 2024 | $15,743 | -0.2% |
| 2023 | $15,769 | -1.7% |
| 2022 | $16,047 | +1.0% |
To:
92-94 Pacific St
Apartment
247-251 E Kinney St
Apartment
241 Oliver St
Apartment
310-312 E Kinney St
Apartment
304 E Kinney St
Apartment