Property Sale
Sale
$200,000
To:
Sq Ft1,498DeedBook 5964, Page 749
To:
Year Built: 1986
Newark, NJ 07105
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,352 | +2.0% |
| 2024 | $9,167 | -0.2% |
| 2023 | $9,182 | -1.7% |
| 2022 | $9,344 | +0.0% |
To:
Year Built: 1986
404-406 Chestnut St
Residential
404-406 Chestnut St
Residential
404-406 Chestnut St
Residential
404-406 Chestnut St
Residential
404-406 Chestnut St
Residential