Property Sale
Sale
$250,000
To:
Sq Ft1,517DeedBook 20170, Page 6418
To:
Year Built: 1986
Newark, NJ 07105
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,401 | +2.0% |
| 2024 | $9,216 | -0.2% |
| 2023 | $9,230 | -1.7% |
| 2022 | $9,394 | +0.0% |
To:
Year Built: 1986
404-406 Chestnut St
Residential
404-406 Chestnut St
Residential
404-406 Chestnut St
Residential
404-406 Chestnut St
Residential
404-406 Chestnut St
Residential