Property Sale
Sale
$270,000
To:
Sq Ft1,498DeedBook 12303, Page 196
To:
Year Built: 1986
Newark, NJ 07105
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,447 | +2.0% |
| 2024 | $9,260 | -0.2% |
| 2023 | $9,275 | -1.7% |
| 2022 | $9,439 | +0.0% |
To:
Year Built: 1986
404-406 Chestnut St
Residential
404-406 Chestnut St
Residential
404-406 Chestnut St
Residential
404-406 Chestnut St
Residential
404-406 Chestnut St
Residential