Property Sale
Sale
$102,000
To:
Sq Ft536DeedBook 6032, Page 118
To:
Year Built: 1964
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,678 | +12.0% |
| 2024 | $3,284 | +7.4% |
| 2023 | $3,057 | +3.2% |
| 2022 | $2,962 | +0.0% |
To:
Year Built: 1964
372 Valley Street - C4f
Residential
378 Valley Street - C6c
Residential
372 Valley Street - C3g
Residential
378 Valley Street - C4c
Residential
378 Valley Street - C5c
Residential