Property Sale
Sale
$55,000
To:
Sq Ft715DeedBook 5553, Page 533
To:
Year Built: 1964
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,734 | +64.3% |
| 2024 | $2,881 | +7.4% |
| 2023 | $2,681 | +3.2% |
| 2022 | $2,598 | +0.0% |
To:
Year Built: 1964
372 Valley Street - C4e
Residential
378 Valley Street - C2b
Residential
378 Valley Street - C2a
Residential
372 Valley Street - C6e
Residential
372 Valley Street - C3f
Residential