Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $14,258 | +1.9% |
| 2024 | $13,996 | +5.6% |
| 2023 | $13,254 | +1.6% |
| 2022 | $13,041 | +3.0% |
Year Built: 1960
9 Tenney Road
Residential
10 Tenney Road
Residential
19 Tenney Road
Residential
22 Cornell Street
Residential
30 Rutgers Street
Residential