Property Sale
Sale
$87,000
DeedBook 1563, Page 276
Year Built: 1980
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,295 | +3.3% |
| 2024 | $7,061 | +2.2% |
| 2023 | $6,911 | +1.2% |
| 2022 | $6,832 | +1.9% |
Year Built: 1980
204 Williams Ave
Residential
108 Wilshire Ave
Residential
107 Wilshire Ave
Residential
113 Carnation Dr
Residential
104 St Albans Ave
Residential