Skip to content

792 Tacoma BlvdWestville, NJ 08093

Vacant Land

Last Sale Price
$1
Last Sale Date
May 6, 2009

Property Information

Block34
Lot11
Qualifier---
CountyGloucester
MunicipalityDeptford Twp
Tax Map Page4

Building Details

Building Class---
Description---
Dwellings0
ZoningR6
Sq Footage---
Acreage0.23

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$32,900
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$32,900

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$1,179+3.3%
2024$1,142+2.2%
2023$1,117+1.2%
2022$1,104+1.9%
Property History

No events match the selected filters.